سفارش گرفتن اجیر برای انجام نماز قضا

مرحله اول: درج مشخصات
نام و نام خانوادگی:* شماره تلفن تماس:*
جنسیت:آقا        خانم آدرس ایمیل:
مرحله دوم: تعیین مدت نماز قضا
مایل به اجیر گرفتن برای خواندن نماز به مدت ماه نماز قضا هستم.
مرحله سوم: پرداخت
مبلغ قابل پرداخت:25,000 تومان
یکسال نماز قضا 300.000 تومان می باشد
بانک سامالپرداخت اینترنتی بوسیله بانک سامان صورت می گیرد ، راهنمای پرداخت در همین صفحه موجود است.
راهنمای پرداخت اینترنتی توسط بانک سامان

 • پرداخت اینترنتی
  پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کرده و و جه آن را همان موقع پرداخت نماید.
 • کارتهای بانکی که قابلیت خرید اینترنتی دارند
  کارت های شتابی که قابلیت خرید اینترنتی دارند، علاوه بر شماره کارت 16رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند.
  1- شماره کارت (کلیه کارتهای بانکی دارا میباشند)
  2- رمز اینترنتی کارت (رمز دوم)
  3- کد سه رقمی CVV2
  4- تاریخ انقضاء
  کارتهای برخی بانکهای عضو شتاب هنوز دو مولفه آخر یعنی CVV2 و تاریخ انقضاء را بر روی کارت خود اعمال ننموده اند ولی در حال حاضر کارتهای بانکهای سامان ، کشاورزی ، ملت ، ملی ، صادرات، اقتصادنوین ، پاسارگاد ، صنعت و معدن ، توسعه صادرات دارای مولفه های خرید اینترنتی بوده و توسط دروازه پرداخت اینترنتی سامان پذیرش میشوند. کارتهای بانک پارسیان دارای مولفه های خرید میباشند ولی برخی از انواع کارتهای پارسیان بر روی دروازی اینترنتی سامان پذیرش نمیشوند. البته سایر بانکها نیز در حال فعال نمودن پارامتر های خرید اینترنتی بر روی کارتهای خود هستند که به طبع در آینده نزدیک به جمع این بانکها اضافه خواهند شد.
 • کد CVV2 و تاریخ انقضاء
  د CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی و یا 4 رقمی مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای ملی ،ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.
  در کارت های بانک تجارت، کد CVV2 به صورت رقم 17، 18 و 19 بعد از 16رقم شماره کارت حک شده است.
  شمارۀ درج شده بر روی کارت های بانک سپه شمارۀ حساب است و شمارۀ کارت نیست. برای فهمیدن شمارۀ کارت سپه خود به شعبۀ صادر کنندۀ کارت خود مراجعه نمایید.